Anasayfa

Faydalı Bilgiler

E Danışmanlık

İnternet hakkında yeterli bilgiye sahip deilmisiniz ?

Kendi firmanızı İnternet medyasında yeterince tanıtamıyormusunuz ?

İnternette hala bir yerlere firmanızı taşıyamadınız mı ?

Bir projeniz var fakat nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyormusunuz ?

E danışmanlık hizmeti bir internet reklam danışmanı anlamına gelir sizler sadece işinizle ilgili detayları bize bildirirsiniz bizlerde sizlere kendi iş dalınızdaki gerekli olan çalışmaları hazırlar ve sizlere maksimum derecede internetten geri dönüş yapacak  adımları atmanızı ve internet medyasında artık sizinde yerinizi almanızı sağlıyoruz e danışmanlık ve internet reklam danışmanı olmamızı istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçerek sizde kazanmaya başlayınız.

İnternetin getirdiklerinden haberdarsınızdır. Fakat gerekli geçişi gerçekleştirmek için yeterli bilgi birikimine ve kaynağa sahip değilsiniz.Bunun için danışmanlık isteklerinize Sbb Reklam bilgi  ve tecrübeleri sayesinde sizde internetteki yerinizi alabilirsiniz.Yıllardır bu sektörde varolan firmamız gerekli olan bilgi kaynaklarını bildiklerimizi sizinle paylaşıyor ve sizleri kendi sektörünüzde kendi iş dalınızda hak ettiğiniz yerlere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Bu işe başlamalı mıyım? / Mevcut sistemimden bir göç gerçekleştirmeli miyim? 

 

 

Tasarım nasıl yapılmalı? 

Donanım ve insan kaynaklarımı nasıl yönlendirmeliyim? 

Ne kadar sürede gerçekleştirebilirim? 

Yazılım ve destek maliyetlerim ne olacak? 

Yeni sistemimden kullanıcılarım nasıl etkilenecek? 

Hangi yazılımları kullanabilirim veya kullanmalıyım? 

Karşılaşacağım olası sorunlar nelerdir?

 

Bu rapora göre atacağınız adımları netleştirebilir ve doğru yönde ilerlemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede uygulama yönelimli bilginizi artırabilir ve projenize daha kısa süreli ve daha az masraflı bir AR-GE yatırımı yapabilirsiniz.

 

Dilerseniz projenizin gerçekleştirilmesi için Sbb Reklam servis ve destek hizmetlerinden faydalanabilir ve projenizin Sbb Reklam tarafından kontrolünüzde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.