Anasayfa

Faydalı Bilgiler

İnternette Reklam Vermek

İnternet geliştirildiğinden bugüne kadar çeşitli amaçlarla kullanılmıştır. Günümüzde reklam amaçlı kullanımı oldukça yaygın bir hal almıştır. Ne yazıkki hala daha ülkemizde internette reklam yayınlama konusunda firma sahipleri hala daha geri planda kalmaktadır internet kullanımının yüksek olmasına rağmen. Türkiye deki internet kullanımının çok yüksek oranda olmasına rağmen insanlarımız interneti oyun,arkadaşlık,sevgili aşk meşk işleri için kullanmaktalar herkes günün çoğunu facebook sitesine girip vakit öldürmekteler eğer kendi işleri ile ilgili biraz araştırma yapıp kendi firmasını veya ürün hizmetlerini tanıtabilecek siteler arasa ve kendilerini ekleseler rakip firmalarını takip etseler ona göre kendilerini geliştirseler belki oldukları yerde saymayıp firmasını bir adım daha ileri taşıyacaklar.

İnternette kendi reklamını ve tanıtımını yapan firmalarda var tabi ki bu firmalar internetten müşteride ediniyor parada kazanmaktadır firma sahipleri google de ilk sayfada çıkmayı arzuluyorlar istiyorlar bununla ilgili hergün çok sayıda telefonla aranmaktayız şu firma şu kelimede ilk sayfada çıkıyor bende web sitemin google de ilk sayfada çıkartırmısın diye soruyorlar elimizden geldiğince herkese cevap vermekteyiz yardımcı olmaktayız ve karşımızdaki kişiye bunun için internette reklam yayınlatmasını tavsiye ediyoruz bununda yolu googleye reklam vermek veya kendi sektörünüzle ilgili veya firma rehberi sitelerine kayıt yapmanız gerekiyor web sitenizin optimize edilmesi gerekiyor diye insanlara bilgi veriyoruz.

 

Her ne kadar açıklasak da insanlarımız çok sabırsızca davranmaktalar  birde bu işi yanı internette reklamı veya google de reklamı ücret ödemek istemiyor ee tabi bide bazı uyanıklık yapanlarda mevcut siz reklamı yayınlayın ben orda çıkıyım iş gelsin paranızı öderim diye soyleyenlerde çoğunluktalar.

 

Eğer internette reklam vermek istiyorsanız bunun bedelini ve ücretini ödemelisiniz bizim firma sahiplerine önereceğimiz şey kesinlikle kendi firmanızı ürün ve hizmetlerinizi internette reklam vererek tanıtmalısınız ki firmanızı daha çok kitlelere internet kullanıcılarına ulaşmasını sağlayıp kazanç elde edebilesiniz bununda iki yolu vardır bazı yerlerde ücretsiz bazı yerlerde ücretini ödeyip reklamınızı internet rehber sitelerinde veya google de yayinlatmakdır.

 

İnterneti reklam amaçlı kullanma yöntemleri şunlardır; 

Banner Reklamları 

E-Mail Reklamları (toplu e mail gönderme) 

Satış Ortaklığı 

İçerik Sponsorlukları 

Arama Motoru Reklamları 

Firme Rehberi Siteleri Reklamları

Google Adwords Reklamı